Hakkımızda

Firmamız, 2000'li yılların başından bu yana, Özen Teknik İnşaat olarak ülkemizin farklı bölgelerinde çeşitli çapta ve öneme sahip projelerde aktif bir şekilde yer almıştır. Sürekli olarak büyüyen ve gelişen yapısal ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak sektördeki varlığımızı güçlendirmiş bulunmaktayız.

2019 yılından itibaren, mobilya endüstrisinde yaygın olarak kullanılan tutkal ve yapıştırıcılarla birlikte koltuk ve yatak imalatında kullanılan sünger yapıştırıcılarının tedarikini üstlenerek, kimya sektörüne adım attık. Bu adım, mevcut uzmanlığımızı genişleterek farklı sektörlerde de değer yaratma vizyonumuzun bir yansımasıdır.

2020 yılının başından itibaren, inşaat sektöründeki artan taleplere hızlı ve etkili çözümler sunmak amacıyla sprey poliüretan ve polyurea ürünlerinin tedarikine başladık. Bu ürünler, modern yapı teknolojilerinde önemli bir yer tutmakta olup, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

2023 yılına gelindiğinde, yenilikçi yaklaşımlarımız ve deneyimli kadromuzla birlikte, yapı kimyasalları, poliüretan ve polyurea ürünleriyle kamu ve özel sektör projelerinde hammadde tedariğinde zirveye ulaşmış bulunmaktayız. Sürekli olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde lider konumumuzu sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

APEX GRUP KİMYA